בית ההשקעות תמיר פישמן פועל כבר למעלה מ-20 שנה. אנו מעמידים לרשותך צוות של מנהלי השקעות מומחים ואנליסטים בניהולו של אלדד תמיר, מעמודי התווך של עולם ההשקעות הישראלי, פרשן כלכלי בכיר בערוצי התקשורת בארץ ובעולם אשר נבחר גם להוביל את תוכנית "הכרישים" העולמית בישראל.

במה אנחנו שונים?
אין סכום מינימום להשקעה-
לראשונה בישראל וכחלק מהמגמה הדיגיטלית העולמית לאפשר לכל אחד ואחת גישה לניהול השקעות איכותי, בחרנו לצרף כל אחד ואחת בכל סכום שרק ירצו, ולהתאים לכל לקוח ולקוחה את מסלול השירות הנכון להם.

מערכת הצטרפות דיגיטלית ייחודית לנו- אנחנו מאמינים בדיגיטציה. אנו מאפשרים לך מערכת ייחודית להצטרפות דיגיטלית לשרות ללא צורך בהעברת כסף מחשבונך לחשבון אחר וללא צורך בתאום פגישות, כמה דקות ואת/ה כבר לקוח/ה שלנו.

אסטרטגיית ניהול ההשקעות-
אנו מתבססים על מחקר מעמיק, חשיבה יצירתית וניהול השקעות אחראי במטרה להשיג תשואות עודפות בראייה ארוכת טווח. כל מניה, תעודת סל, קרן נאמנות או כל נייר ערך אחר שנכנס למאגר ההשקעתי עובר אישור של אלדד תמיר, לאחר שנבחן ונדון על ידיי צוות ההשקעות.

גלובליות- אנחנו מאמינים בפיזור השקעות עולמי.

ביצועים- אתם מוזמנים לבדוק את ביצועי קרנות הנאמנות שלנו כאן בלינק

מה התהליך?

  • בשלב הראשון, יש למלא שאלון דיגיטלי קצר בו נלמד להכיר אותך ואת הצרכים האישיים הייחודיים שלך ונבנה לך פרופיל סיכון אשר מתאים לצרכים, למטרות ולמבנה האישיות שלך בואו להתחיל לדאוג לכסף שלכם
  • בשלב השני, נתאים לך תיק השקעות עם מדיניות ההשקעות הנכונה ביותר עבורך. אנו רואים חשיבות עליונה בהתאמה האישית של תיק ההשקעות ולכן שלב מילוי השאלון באופן מדויק על ידך והתאמה למטרותיך הוא המפתח להצלחה שלך ושלנו.
  • בשלב השלישי נרתם ביחד למילוי טפסים והסכמים הנדרשים על פי חוק.

איך זה מתבצע וכמה זה עולה לי?
אנו מאמינים בשקיפות מלאה, שפה פשוטה, ומודלים אחידים של עבודה, לכן גם ניהול ההשקעות בתמיר פישמן מתבצע בשתי דרכים עיקריות:

להיקף השקעות עד 1 מיליון ש"ח - תיק השקעות המורכב כולו מקרנות נאמנות וקרנות סל בארץ ובעולם. התיק מורכב בעיקר ממגוון קרנות נאמנות בניהולה של חברת תמיר פישמן קרנות נאמנות בע"מ ובשילוב קרנות נאמנות של מנהלים אחרים בארץ ובעולם. ניהול התיק באמצעות קרנות נאמנות וקרנות סל מאפשר פיזור רחב יותר להשקעות בארץ ובעולם, מאפשר נזילות מובטחת, גמישות מידית בשינויים נדרשים , חיסכון משמעותי בעלויות מסחר והשקעה, וכן הטבות מיסוי ודחיית תשלומי מס עד למימוש הקרנות בתיק.
דמי הניהול בתיק מסוג זה הם אפס וההכנסה שלנו נגבית מחברת קרנות הנאמנות שלנו ושל אחרים. אין דמי ניהול ישירים נוספים, הלקוח משלם את דמי הניהול הנגבים באופן ישיר במוצרים עצמם.

להיקף השקעות העולה על 1 מיליון ש"ח - תיק השקעות דינמי לחלוטין המורכב ממגוון מוצרי השקעה שיכלול החזקה ישירה במניות ואגרות חוב בארץ ובעולם, קרנות נאמנות (בעיקר של תמיר פישמן קרנות נאמנות בע"מ).
דמי הניהול על כל החזקה ישירה שאינה קרנות נאמנות בארץ (שלנו או של אחרים ) הם 1%. על קרנות נאמנות בארץ לא יגבו דמי ניהול מעבר למחיר הגלום כבר במוצר עצמו.

איפה נמצא הכסף והנכסים המנוהלים שלי?

  • תיק ההשקעות נשאר בחשבון הבנק שלכם. בהתאם להסכם ביננו ולייפוי הכח הניתן לנו, אנחנו רשאים לפעול בחשבון המנוהל לצורך מכירה וקנייה של ניירות ערך אך איננו רשאים למשוך כספים ו/או נכסים מחשבונכם.
  • החברה הנה בעלת רישיון ניהול תיקים בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה.

איך אוכל לעקוב אחרי תיק ההשקעות שלי?

  • באמצעות דיווחים תקופתיים אשר יישלחו אליך מטעמנו.
  • דרך הבנק שלך באמצעות: אתר האינטרנט של הבנק, מידע מהיועץ בבנק לגבי היתרה בתיק המנוהל ודיווחים תקופתיים הנשלחים מהבנק.
  • באמצעות פנייה מקוונת למחלקת קשרי הלקוחות שלנו.

כיצד אוכל להפקיד ולמשוך כספים מתיק ההשקעות שלי?
באפשרותך למשוך או להפקיד כספים בחשבונך המנוהל בכל עת ובכפוף להודעה מראש, לצורך רכישה או מכירה של ניירות הערך בחשבון.

האם אפשר לנהל משא ומתן על דמי הניהול?
החלטנו לצאת הפעם אל עידן חדש. אנו שומרים על עלויות זהות לכל לקוח ודואגים לקבוע את דמי הניהול שלנו סביב ממוצע הענף ולכן דמי הניהול שלנו לא ניתנים בשלב זה.