במה להשקיע ב-2022? קבלו את חמש המניות המומלצות שלנו!

במה להשקיע ב-2022? קבלו את חמש המניות המומלצות שלנו!

בריאות, טכנולוגיה, תעופה, בנקאות, מסחר – קבלו את המניות המומלצות שלנו לשנה החדשה. קליק לכל הפרטים!

מנייה מספר 1: Alibaba Group
חברות הטכנולוגיה בסין עברו שנה מורכבת עם שינויים רגולטורים משמעותיים, אבל אנו מעריכים שהגרוע מכל כבר מאחור. החברה הענקית ממשיכה להוביל את השוק בסין בתחום הריטייל וגם בתחום שירותי הענן. התמחור הנוכחי משקף פוטנציאל משמעותי לעליית ערך והופך את המנייה לאחת ההשקעות המעניינות ביותר כיום. 

מנייה מספר 2: UnitedHealth Group
המניה של חברת ביטוחי הבריאות בעלת שווי השוק הגדול בארה”ב רשמה השנה ירידות, בעיקר בשל חשש שהצעות המפלגה הדמוקרטית להגדלת תוכנית הבריאות הציבורית יפגעו בה. להערכתנו, החששות הללו מוגזמים. החברה ממשיכה להראות צמיחה מרשימה גם בסקטור הביטוח וגם בסקטור הטכנולוגי, שמהווה כבר מהווה יותר מ-50% מההכנסות.

מנייה מספר 3: Citigroup Inc
להערכתנו, תאגיד הבנקאות האמריקאי צפוי ליהנות השנה מעליית הריבית הצפויה וחזרת המשק הגלובלי לתפקוד בעוצמה גבוהה. הבנק שמחזיק ב-4% מנתח שוק הפיקדונות בארה”ב נסחר באופן משמעותי בשווי נמוך מהמתחרים, וכן בסביבות כ-80% בלבד מהערך הספרי המוחשי.כמו כן הוא עובר שינוי משמעותי שכולל מכירת זיכיונות בינלאומיים ועיבוי מערך הבנקאות להשקעות.
להערכתנו, הבנק נהנה מתמחור אטרקטיבי שיאפשר ליהנות מעליית ערך בשנים הקרובות.

מנייה מספר 4: Boeing Co
בואינג עברה שלוש שנים קשות, לאחר שהשקת מטוס המקס החדשה הפכה לכישלון יוצא דופן שלווה באסונות אוויריים. הקשיים, לצד פריצת הקורונה שפגעה בליבת העסקים של החברה, יצרו משבר קשה, אבל משברים גדולים מהווים לעיתים גם הזדמנות לבצע שינוי נדרש. לקראת 2022 אנו אופטימיים באשר לביצועי החברה בעתיד. המקס חוזר לאוויר, והקורונה, יש לקוות, נמצאת בשיאה והשפעתה תיחלש. בואינג נהנית ממובילות שוק משמעותית עם תחרות מועטה ואנו מעריכים שבתמחור הנוכחי, היא השקעה אטרקטיבית.

מנייה מספר 5: Apple Inc 
ענקית הטכנולוגיה נהנית ממומנטום חזק בכל מוצריה ובכל אזור גיאוגרפי חשוב. נתוני הרגלי הצריכה של הצעירים מצביעים על חוזק מותגי יוצא דופן, שצפוי להגדיל את נתח השוק שלה בעולם בשנים הקרובות.  למרות העלייה בשווי החברה בשיעור של 40% בשנה החולפת, אנו מעריכים כי יש עוד פוטנציאל לעליה משמעותית בשנים הקרובות. החברה ממשיכה ליהנות ממובילות שוק משמעותית, גם בחומרה וגם בשירותים נלווים כמו סליקה, מוזיקה ועוד. בנוסף, אפל עומלת בשנים האחרונות על השתלבות בתחום הרכב החשמלי והיא עשויה להציב תחרות של ממש  לשחקניות בתחום. 

אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ השקעות בידי יועץ השקעות בעל רישיון עפ”י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. החברה מחזיקה ו/או עשויה להחזיק ו/או למכור במסגרת פעילותה השוטפת, ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים של החברה הנסקרת, והיא עשויה לקיים קשרים עסקיים נרחבים ומגוונים עם החברה הנסקרת, למועד מסמך זה ו/או במועדים אחרים, הכל כמפורט לעיל ובין היתר משום כך ולאור האמור לעיל עשוי להיות לחברה ו/או נושאי המשרה שלה ו/או מנהליה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה עניין אישי בנכסים ו/או בחברות ו/או בניירות הערך המוזכרים בכתבה. אין בתשואות העבר כדי להבטיח תשואות דומות בעתיד.

 

כתיבת תגובה