תמיר פישמן בית השקעות חכם

בית ההשקעות נוסד בשנת 1997 על ידי אלדד תמיר ודני פישמן, והפך עם השנים לאחד מבתי ההשקעות המובילים והמקצועיים בישראל וצבר ניסיון ומוניטין רב בארץ ובעולם.

תמיר פישמן מעניקה כיום מכלול שלם של שירותים פיננסיים בתחום שוק ההון הכוללים: ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות גידור וקרנות הון סיכון, ניהול הון משפחתי וחסכון לטווח ארוך וסוכנות לביטוח פנסיוני. עם לקוחות החברה נמנים משקיעים בינלאומיים, חברות ציבוריות לצד משקיעים פרטיים.

אסטרטגיית החברה מתבססת על מחקר מעמיק, חשיבה יצירתית, ניהול השקעות אחראי והשגת תשואות עודפות בראייה ארוכת טווח.

תחומי הפעילות שלנו

 

תוכן אפליקטיבי

 

העולם השתנה – מערכות דיגיטליות, מערכות מידע ומערכות מסחר מאפשרות היום את מה שעד לא מזמן לא ניתן היה לעשות. המידע הדיגיטלי על חברות, שווקים בינלאומיים וכלכלת מאקרו עולמית זמין בכל רגע נתון ולכן  מאפשר לנו לנקוט פעולה השקעתית בכל רגע ומקום שרק נרצה. אנו מכנים זאת “תוכן אפליקטיבי” , לכן התוכן הוא הוא המלך החדש. הניסיון רב השנים וצוות האנליזה שלנו מאפשר לנו לקלוט תוכן רב ממקורות רבים, לסנן, להעריך, לחשוב ולהפיק המלצה איכותית וממוקדת. אתם מוזמנים לטייל באתר התוכן שלנו ולהחליט בעצמכם.

 

ניהול קרנות נאמנות 

 

תמיר פישמן קרנות נאמנות מנהלת כ 2 מיליארד שקל בקרנות נאמנות מגוונות המאפשרות למשקיע למצוא את מסלול ההשקעה המתאים לייעדיו.

חברת קרנות הנאמנות חרטה על דגלה ניהול השקעות איכותי ואחראי הכולל אנליזה מעמיקה, פיזור ראוי, דיון מעמיק, מעורבות ואחריות.

 

ניהול השקעות אלטרנטיביות – כלי ההשקעה משלימים

 

ניהול השקעות אלטרנטיביות הינה הדרך להחשף להשקעות מורכבות הטומנות בחובם אפשרויות רבות.

לתמיר פישמן מספר קרנות הון סיכון שמילאו חלק מהותי בהתפתחות חברות הטכנולוגיה המובילות בישראל. בין האקזיטים הבולטים ניתן למנות את :Chromatis, Radware, Voltaire Allot, Coppergate, Native Networks .Modem-Art בנוסף, תמיר פישמן מנהלת קרן גידור בשם Tamir Fishman opportunity fund אשר מיודעת למשקיעים כשירים בלבד.

 

סוכנות לביטוח פנסיוני

 

ניהול חיסכון ארוך טווח באמצעות  TamirFishman family office,

תוחלת החיים עולה, וכך גם חשיבות תכנון החיים שעוד לפנינו. זו גם בדיוק מטרת החברה –לבנות יחד את שלב הפרישה וחיסכון ארוך טווח.  מה שבעבר היה נחלתם של עשירים בלבד מתאפשר היום לכולנו, כל זאת באמצעות דיגיטציה של הנתונים. יחד אתך נערוך בדיקה מקיפה של המשאבים והצרכים, נשווה לקיים  ונבנה את עולם החיסכון הנדרש והמתאים  עבורך. אנחנו לא מוכרים מוצרים שלנו, אם תבחר להיות לקוח שלנו תהנה מהמוניטין, המקצועיות, השקיפות והיעדר ניגוד עניינים.

 

בנקאות להשקעות

 

החלון שלנו ל -Wall Street

הזרוע שלנו לחברות אשר מעוניינות להצטרף לעולם של הגדולים: הנפקה ציבורית או פרטית, הנפקת חוב, רכישת חברות או מכירת חברות וכל זאת באמצעות השותפה העסקית שלנו: Piper Jaffray  לתמיר פישמן רקורד עשיר בתחום הבנקאות להשקעות. במסגרת פעילות זו העמידה החברה במהלך השנים עשרות רבות של עסקאות ענק בשווקים האמריקאים, עסקאות גיוס ציבורי עבור חברות ישראליות בהיקף של למעלה מ-5 מיליארד דולר. בין החברות הללו ניתן למנות את Allot, NDS, Nice ,Solel, Checkpoint ורבות אחרות .

 

תמיר פשימן דיגיטל

 

בימים אלו אנו שוקדים על מהפכה של ממש בעולם ההשקעות באמצעות הקמת חברת טכנולגיה חדשה אשר תחבר בין צרכי הלקוח למוצרי ההשקעה השונים בארץ ובעולם באופן דיגיטלי.

ליצירת קשר- תמיר פישמן- רחוב אחד העם 21 (פינת הר סיני) טלפון 036849380