תמיר פישמן בית השקעות חכם

בית ההשקעות נוסד בשנת 1997 על ידי אלדד תמיר ודני פישמן, הפך עם השנים לאחד מבתי ההשקעות המובילים והמקצועיים בישראל וצבר ניסיון ומוניטין רב בארץ ובעולם.

“תמיר פישמן” מעניק כיום מכלול שלם של שירותים פיננסיים בתחום שוק ההון הכולל: ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות גידור וקרנות הון סיכון, ניהול הון משפחתי, חסכון לטווח ארוך וסוכנות לביטוח פנסיוני. עם לקוחות החברה נמנים משקיעים בינלאומיים, חברות ציבוריות ומשקיעים פרטיים.

אסטרטגיית החברה מתבססת על מחקר מעמיק, על חשיבה יצירתית, על ניהול השקעות אחראי ועל השגת תשואות עודפות בראייה ארוכת טווח.

תחומי הפעילות שלנו

תוכן אפליקטיבי

העולם השתנה – מערכות דיגיטליות, מערכות מידע ומערכות מסחר, מאפשרות כיום את מה שעד לא מזמן לא ניתן היה לעשות. המידע הדיגיטלי על חברות, על שווקים בינלאומיים ועל כלכלת מאקרו עולמית, זמין בכל רגע נתון ולכן מאפשר לנו לנקוט פעולה השקעתית בכל רגע ומקום שרק נרצה.

הניסיון רב השנים וצוות האנליזה שלנו מאפשרים לנו לקלוט תוכן רב ממקורות רבים, לסנן, להעריך, לחשוב ולהפיק המלצה איכותית וממוקדת. אתם מוזמנים לגלוש באתר התוכן שלנו ולהחליט בעצמכם.

ניהול קרנות נאמנות 

“תמיר פישמן קרנות נאמנות” מנהל מגוון רחב של קרנות נאמנות המשקיעות בנכסים בארץ ובעולם, ומאפשרות למשקיעים למצוא את מסלול ההשקעה המתאים ליעדיהם. חברת קרנות הנאמנות חרטה על דגלה ניהול השקעות איכותי ואחראי הכולל אנליזה מעמיקה, פיזור ראוי, דיון מעמיק, מעורבות ואחריות.

 

ניהול השקעות אלטרנטיביות – כלי ההשקעה משלימים

ניהול השקעות אלטרנטיביות הוא הדרך להיחשף להשקעות מורכבות הטומנות בחובן אפשרויות רבות. ל”תמיר פישמן” מספר קרנות הון סיכון שמילאו חלק מהותי בהתפתחות חברות הטכנולוגיה המובילות בישראל.
בין האקזיטים הבולטים של החברה ניתן למנות את:Chromatis, Radware, Voltaire Allot, Coppergate, Native Networks .Modem-Art.
בנוסף, “תמיר פישמן” מנהל קרן גידור בשם Tamir Fishman opportunity fund אשר מיועדת למשקיעים כשירים בלבד.

תכנון פנסיוני

תוחלת החיים עולה, וכך גם חשיבות תכנון החיים שעוד לפנינו. זו גם בדיוק מטרת החברה – לבנות יחד את שלב הפרישה ואת החיסכון ארוך הטווח. מה שבעבר היה נחלתם של עשירים בלבד מתאפשר כיום לכולנו, באמצעות דיגיטציה של הנתונים. יחד אתך נערוך בדיקה מקיפה של המשאבים ושל הצרכים, נשווה בין המוצרים השונים בשוק ונבנה את עולם החיסכון הנדרש והמתאים עבורך.

אנחנו לא מוכרים מוצרים שלנו – אם תבחרו להיות לקוחות שלנו, תיהנו ממוניטין, ממקצועיות, משקיפות ומהיעדר ניגוד עניינים. אנו ממליצים לכל אחד ואחת לבצע איתנו תכנון פנסיוני (ללא עלות) מסיבה פשוטה – לכולנו יש המון מוצרים. רוב מי שעשו איתנו את הבדיקה, גילו שסל המוצרים שיש להם אינו מתאים, יקר מדיי או שיש כפילות עם עלויות מיותרות וכואבות.

בנקאות להשקעות

החלון שלנו ל -Wall Street

זו הזרוע שלנו לחברות שמעוניינות להצטרף לעולם של הגדולים: הנפקה ציבורית או פרטית, הנפקת חוב, רכישת חברות או מכירת חברות – וכל זאת באמצעות השותפה העסקית שלנוPiper Jaffray .

ל”תמיר פישמן” רקורד עשיר בתחום הבנקאות להשקעות. במסגרת פעילות זו, העמידה החברה במהלך השנים עשרות רבות של עסקאות ענק בשווקים האמריקאים ועסקאות גיוס ציבורי עבור חברות ישראליות – בהיקף של יותר מ-5 מיליארד דולר. בין החברות הללו ניתן למנות את Allot, NDS, Nice ,Solel, Checkpoint  ורבות אחרות.

ליצירת קשר – תמיר פישמן – רחוב אחד העם 21 (פינת הר סיני) טלפון 03-6849380