תמיר פישמן בית השקעות

בית ההשקעות נוסד בשנת 1997 על ידי אלדד תמיר ודני פישמן, הפך עם השנים לאחד מבתי ההשקעות המובילים והמקצועיים בישראל וצבר ניסיון ומוניטין רב בארץ ובעולם.

“תמיר פישמן” מעניק כיום מכלול שלם של שירותים פיננסיים בתחום שוק ההון הכולל: ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות גידור וקרנות הון סיכון, ניהול הון משפחתי, חסכון לטווח ארוך וסוכנות לביטוח פנסיוני. עם לקוחות החברה נמנים משקיעים בינלאומיים, חברות ציבוריות ומשקיעים פרטיים.

אסטרטגיית החברה מתבססת על מחקר מעמיק, על חשיבה יצירתית, על ניהול השקעות אחראי ועל השגת תשואות עודפות בראייה ארוכת טווח.

תחומי הפעילות שלנו

קרנות נאמנות

תמיר פישמן קרנות נאמנות מנהלים מגוון רחב של קרנות נאמנות המשקיעות במגוון נכסים, בארץ ובעולם. קרנות הנאמנות שלנו מאפשרות למשקיעים למצוא את מסלול ההשקעה המתאים ליעדיהם. אנחנו דוגלים בניהול השקעות איכותי ואחראי הכולל אנליזה מעמיקה, פיזור ראוי, דיון מעמיק, מעורבות ואחריות.

תיקי השקעות

בתמיר פישמן, אנו מבינים שהמסע הכלכלי שלך הוא ייחודי ואנו מחויבים לעזור לך לנווט בו בביטחון. כחברת ניהול השקעות מובילה, אנו מביאים עשורים של ניסיון והתחייבות למצוינות לכל לקוח.

צוות המומחים  שלנו משלב ידע עמוק בתעשייה עם גישה מתקדמת. אנו נמצאים תמיד בחזית ההשקעות, מנתחים חברות וטרנדים שונים בשוק ומשתמשים בידע שלנו למיקסום התיק שלך.

הצטרפות לתיק ההשקעות בקלות דרך האתר שלנו. כמה שאלות ומתחילים.

השקעות אלטרנטיביות

ניהול השקעות אלטרנטיביות הוא הדרך להיחשף להשקעות מורכבות הטומנות בחובן אפשרויות רבות. ל”תמיר פישמן” מספר קרנות הון סיכון שמילאו חלק מהותי בהתפתחות חברות הטכנולוגיה המובילות בישראל.
בין האקזיטים הבולטים של החברה ניתן למנות את:Chromatis, Radware, Voltaire Allot, Coppergate, Native Networks .Modem-Art.
בנוסף, תמיר פישמן מנהלת קרן גידור בשם Tamir Fishman opportunity fund אשר מיועדת למשקיעים כשירים בלבד.

חסכון לטווח ארוך וסוכנות לביטוח פנסיוני

תוחלת החיים עולה, וכך גם חשיבות תכנון החיים שעוד לפנינו. זו גם בדיוק מטרת החברה – לבנות יחד את שלב הפרישה ואת החיסכון ארוך הטווח. מה שבעבר היה נחלתם של עשירים בלבד מתאפשר כיום לכולנו, באמצעות דיגיטציה של הנתונים. יחד אתך נערוך בדיקה מקיפה של המשאבים ושל הצרכים, נשווה בין המוצרים השונים בשוק ונבנה את עולם החיסכון הנדרש והמתאים עבורך.

אנחנו לא מוכרים מוצרים שלנו – אם תבחרו להיות לקוחות שלנו, תיהנו ממוניטין, ממקצועיות, משקיפות ומהיעדר ניגוד עניינים. אנו ממליצים לכל אחד ואחת לבצע איתנו תכנון פנסיוני (ללא עלות) מסיבה פשוטה – לכולנו יש המון מוצרים. רוב מי שעשו איתנו את הבדיקה, גילו שסל המוצרים שיש להם אינו מתאים, יקר מדיי או שיש כפילות עם עלויות מיותרות וכואבות.

בנקאות להשקעות

החלון שלנו ל -Wall Street

זו הזרוע שלנו לחברות שמעוניינות להצטרף לעולם של הגדולים: הנפקה ציבורית או פרטית, הנפקת חוב, רכישת חברות או מכירת חברות – וכל זאת באמצעות השותפה העסקית שלנו Piper Jaffray .

לתמיר פישמן רקורד עשיר בתחום הבנקאות להשקעות. במסגרת פעילות זו, העמידה החברה במהלך השנים עשרות רבות של עסקאות ענק בשווקים האמריקאים ועסקאות גיוס ציבורי עבור חברות ישראליות – בהיקף של יותר מ-5 מיליארד דולר. בין החברות הללו ניתן למנות את Allot, NDS, Nice ,Solel, Checkpoint  ורבות אחרות.

תמיר פישמן – מונטיפיורי 42 תל אביב – 03-6849380