ניהול תיקי השקעות

בית ההשקעות תמיר פישמן פועל כבר למעלה מ-20 שנה. אנו מעמידים לרשותך צוות של מנהלי השקעות מומחים ואנליסטים בניהולו של אלדד תמיר, מעמודי התווך של עולם ההשקעות הישראלי ופרשן כלכלי בכיר בערוצי התקשורת בארץ ובעולם.

שאלות ותשובות חשובות

(לחצו על השאלה לקבלת התשובה)

אסטרטגיית ניהול ההשקעות– אנו מתבססים על מחקר מעמיק, חשיבה יצירתית וניהול השקעות אחראי במטרה להשיג תשואות עודפות בראייה ארוכת טווח. כל נייר ערך שנכנס למאגר ההשקעתי שלנו עובר בדיקה מקיפה ע”י מחלקת המחקר ובאישורו של אלדד תמיר, לאחר שנבחן ונדון על ידיי צוות ההשקעות.

גלובליות אנו מאמינים בפיזור השקעות עולמי, זו ההתמחות שלנו. אנו מחוברים לבתי השקעות ומחלקות מחקר בחו”ל מאמינים שהדרך הנכונה להצלחה בעולם זה, טמון בידע והכרה של שווקי העולם.

מינימום להשקעה– כחלק מהמגמה הדיגיטלית העולמית לאפשר גישה לניהול השקעות איכותי, בחרנו להוריד את סכום המינימום ל- 300 אלף ש”ח.

מערכת הצטרפות דיגיטלית אנחנו מאמינים בדיגיטציה, לכן פיתחנו מערכת ייחודית להצטרפות דיגיטלית לשרות ובכך חסכנו שעות רבות של שיחות, פגישות וניירת. כמה דקות ואת/ה כבר לקוח/ה שלנו.

  • בשלב הראשון יש למלא שאלון דיגיטלי קצר בו נלמד להכיר אותך ואת הצרכים האישיים הייחודיים לך ונבנה פרופיל סיכון אשר מתאים לצרכים, למטרות ולמבנה האישיות שלך.
  • בשלב השני נתאים לך תיק השקעות עם מדיניות ההשקעות הנכונה ביותר עבורך. אנו רואים חשיבות עליונה בהתאמה האישית של תיק ההשקעות ולכן שלב מילוי השאלון באופן מדויק על ידך והתאמה למטרותייך הוא המפתח להצלחה שלך ושלנו.
  • בשלב השלישי יש למלא טפסים והסכמים הנדרשים על פי חוק.

אנו מאמינים בשקיפות מלאה, שפה פשוטה ומודלים אחידים של עבודה, לכן גם ניהול ההשקעות בתמיר פישמן מתבצע דרך מגוון קרנות נאמנות בניהולה של חברת תמיר פישמן קרנות נאמנות בע”מ ובשילוב קרנות נאמנות של מנהלים אחרים בארץ ובעולם. ניהול התיק באמצעות קרנות נאמנות וקרנות סל מאפשר פיזור רחב יותר להשקעות בארץ ובעולם, מאפשר נזילות מובטחת, גמישות מידית בשינויים נדרשים, חיסכון משמעותי בעלויות מסחר והשקעה, וכן הטבות מיסוי ודחיית תשלומי מס עד למימוש הקרנות בתיק.

 

דמי הניהול הנגבים הינם דמי הניהול בקרנות הנאמנות (אין כפל דמי ניהול) כיוון שהתיק הינו דינמי, דמי הניהול משתנים לאורך חיי התיק.


דמי הניהול על כל החזקה ישירה שאינה קרנות נאמנות של תמיר פישמן, הינם 1%. בהשקעה בקרנות הנאמנות של תמיר פישמן דמי הניהול הינם דמי הניהול הניגבים בקרנות ואין בגינם כפל דמי ניהול.

  • תיק ההשקעות נשאר בחשבון הבנק שלכם. בהתאם להסכם ביננו ולייפוי הכח הניתן לנו, אנחנו רשאים לפעול בחשבון המנוהל אך ורק לצורך מכירה וקנייה של ניירות ערך.
  • החברה הנה בעלת רישיון ניהול תיקים בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ”ה.
  • באמצעות דיווחים תקופתיים אשר יישלחו אליך מטעמנו.
  • דרך הבנק בו מתנהל חשבונך באמצעות: אתר האינטרנט/ האפליקציה של הבנק, מידע מהיועץ בבנק לגבי היתרה בתיק המנוהל ודיווחים תקופתיים הנשלחים מהבנק.
  • באמצעות פנייה מקוונת למחלקת קשרי הלקוחות שלנו.

באפשרותך למשוך או להפקיד כספים בחשבונך המנוהל בכל עת ובכפוף להודעה מראש, לצורך רכישה או מכירה של ניירות הערך בחשבון.

החלטנו לצאת הפעם אל עידן חדש. אנו שומרים על עלויות זהות לכל לקוח ודואגים לקבוע את דמי הניהול שלנו סביב ממוצע הענף ולכן דמי הניהול שלנו לא ניתנים לשינוי.