לצייר במקום לקודד

לצייר במקום לקודד

52 אחוזים מכלל התנועה העולמית ברשת האינטרנט נכון להיום מתבצעת דרך הטלפון הנייד .בעוד שהיום קשה לנו לחשוב בכלל על מכשיר טלפון שאינו נייד-לפני שלוש שנים נתון זה היה נמוך ביותר מחצי .

חייל האוויר האמריקאי יחד חברות ביטוח, בנקים מובילים וארגונים תובעניים רבים בחרו באפיאן (NASDAQ:APPN) לבניית האפליקציה שלהם.  appian היא חברת לואו קוד ( LOW CODE ) המפשטת את תכנות האפליקציה דרך ממשק ידידותי ואינטואיטיבי, ובאמצעות  חצים כפתורים וצבעים מספקת  תוצר מהודק ,ללא צורך בחודשים רבים של תכנות והעלויות הגבוהות הכרוכות ביצירת נוכחות דיגטלית לעסקים.

החברה מתחייבת שכל אדם ללא ניסיון בתכנות יוכל תוך עשרה ימים לבנות, לעדכן ולהוסיף יישומים לאפליקציה -מורכבת ככל שתהיה במחיר נוח ובמהירות ותעבוד בכל מכשיר -גם באלו שעוד לא יצאו לשוק.

בדוח הרבעוני האחרון ,דיווחה אפיאן על עליה של 44% הכנסות ממנויים בהשוואה לאותה תקופה בשנה שעברה. סה”כ ההכנסות השנה עלו ב19%  לעומת שנה שעברה והגיע ל 60.2 מיליון דולר .

החברות המתחרות מציעות להעביר עסקים תהליך יקר ומתמשך על פני חודשים רבים לעומת אפיאן המספקת את התוכנה, שירותי התמיכה וההדרכה ,ותוך זמן קצר להיות ב”אוויר ”.ההכנסות של חברות המעבירות עסקים את תהליך  הטרנספורמציה הדיגיטלית הגיע ב2018 לכמילארד דולר .

במהלך חמשת הרבעונים האחרונים  ניכר כי לא רק הכנסותיה עולות ,ומס המנויים ,אלה גם הretention rate ,המנויים ה”נאמנים” לא ירד מ117% בחמשת הרבעונים האחרונים .

מבחינה שנתית , בשנת 2018 ההכנסות ממנויים עלו משמעותית מ2017 ,עם מכירות שהגיעו ל115.7 מיליון דולר , לעומת 82.8 בשנה שעברה .

 

עם שווי שוק נוכחי של 2.2 מילךארד דולר

גם בגזרה הגלובלית אפיאן מתקבלת בזרועות פתוחות עם עלייה בהכנסות ממנויים בשי

עור של 74% לעומת שנה שעברה .

אם פעם זמן היה שווה כסף ,היום הוא שווה מילארדים .שירותי ענן ,מסחר דיגיטלי ופינטק הם רק חלק מהמפכה הדיגיטלית שלא פוסחת על שום תחום . חברה כמו אפיאן עם טכנולוגיה אדפטיבית ותהליך מהיר וזול ממתחרותיה מסתמנת

כחברה צומחת עם עתיד מבטיח.

 

 

 

כתיבת תגובה