מנייה ליום מעונן

מנייה ליום מעונן

 

 

הדרך היעילה, הפשוטה והמתקדמת ביותר לשמירה, העברה ואחסון קבצים היא פלטפורמת הענן. חיבור של שרתים שמאפשר גישות זהות ממקומות שונים, כמו gmail וgoogledocs. כל מה שצריך בשביל להיות בעל ענן משלך הוא דפדפן אינטרנט, וחיבור אליו.
סרוויס נאו, ServiceNow (NYSE:NOW) היא חברה אמריקאית שהוקמה בשנת 2004 ומספקת פלטפורמות ענן מאובטחות במיוחד לתעשיות הבריאות, חינוך, חברות שירותים פיננסים וחברות שירותים ממשלתיים. היא מתמחה, בין היתר, בתוכנות ניהול, גישות אסטרטגיות לעיצוב, שליחה וניהול נתונים.

החברה בעיקר מבקשת לשפר את הדרך בה עסקים משתמשים בטכנולוגית מחשב ותקשורת לשם ניהול ועיבוד מידע; על מנת לאחסן, ללמוד, לאחזר, לשדר ולטפל בנתונים.
ֿסרוויס נאו מספקת שירותים שיגבירו את הפרודוקטיביות ויעזרו להשיג תובנות חדשות תוך ביסוס טכנולוגיית המידע הקיימת על ידי הפיכת משימות שגרתיות ושוחקות לאוטומטיות.
בקצרה- היא מתמחה בפתרונות טכנולוגיית מידע (IT) מבוססות ענן. ואת זה היא עושה כמו שצריך.

כמו מניות ענן אחרות שזינקו במספר המשתמשים השנתי, סרוויס נאו זינקה גם היא בשלוש השנים האחרונות, בין היתר גם בשל הרחבת תחום קשרי הלקוחות, שכן לשם פנינו מועדות- אימפריות נופלות ונבנות על אבטחה, פריצות ונגישות ללקוחות ולעובדים בטכנולוגיות הענן שלהם.
על פי נתונים מ- S&P Global Market Intelligence, החברה סיימה את שנת 2018 עם הרבעון הכי חזק שלה אי פעם ואת חודש ינואר 2019 המנייה סיימה בפלוס של 24%. לחברה כיום יש 678 לקוחות, ביניהם חברות ענק כמו אדידס, אל-על, סוני ואוניברסיטת ייל. כל אחת מהחברות עם חוזה המוערך בלמעלה ממיליון דולר. זוהי עליה של 33% מהשנה שעברה ואפילו רווחי המניה עלו מעט מעל לתחזיות האנליסטים.

במבט קדימה, ההנהלה (כמו המשקיעים) צופה גידול של בין 33% ל-34% בהכנסות החברה לשנת 2019, שיכולות להגיע לכ-3 מיליארד דולר. הרווח התפעולי צפוי גם הוא לזנק ולהגיע ל-21%, שיהיו שווים לחברה כ-675 מיליון דולר. מניית סרוויס נאו יקרה אך השוק היה אדיב אליה ואל שאר מניות הענן, יש מקום להאמין בהזדמנויות ארוכות טווח בענף שהצורך בו הולך וגדל.

כתיבת תגובה